Referanslar

Pourquoi les machines à manches

red-tick1  PROFESYONEL EKIP

Sleeve Makinaları olarak profesyonel kadromuzla Türkiye ve Yurtdışına birçok etiket giydirme (sleeve makinası) yapımı, kurulumu ve sonrasında da destek hizmet vermekteyiz.  Her türlü sorunuz için +90 541 250 78 69 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

red-tick1  YARATICI ÇÖZÜMLER

Sleeve Makineları olarak sizlere en kaliteli malzemelerle en yeni teknolojileri takip ederek ve en önemlisi her geçen gün yaptığımız işin üzerine koyarak yeni çözümlerle karşınıza gelmekteyiz. Sleeve makinasından, Emniyet Bandı makinalarına kadar birçok çeşit ürünümüz bulunmaktadır.

red-tick1  GIDAYA UYGUN ÜRETIM

Sleeve Makinaları olarak en çok önem verdiğimiz şeylerden biri de gıdaya uygun üretimdir. Sleeve Makinelerinde en önemli şey hijyendir. Her türlü sorunuz için +90 541 250 78 69 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

A propos de nous

Notre société fabrique depuis 2002 des machines d’amballage sleeve ,des tunnels à vapeur, des tunnels électriques, des machines à bande de sécurité, des systèmes de convoyage et d’automatisation et des tunnels de séchage.En 2015, la société prend le nom de Sleeve Makina et poursuit ses activités de manière professionnelle avec son équipe très expérimentée.
l’industrie Sleeve Makina a suivi de près le développement du secteur dans lequel elle se trouvait depuis sa création et a vu l’innovation et l’esprit d’entreprise parmi ses cibles prioritaires.
Avec son infrastructure technique, ses connaissances,son expérience et sa capacité à fournir de la qualité sleeve makina est devenu un favori du secteur.

NEDEN SLEEVE MAK ?


Yaratıcı Çözümler

Hızla gelişen teknolojiyi takip eden yeni dizaynlar


Gıdaya Uygun Üretim

Kaliteli ve Gıdaya uygun Hijyenik üretim


Bakım/Onarım/Servis

Alanlarında uzman ve tecrübeli teknik ekip


Müşteri Memnuniyeti

Müşteri dostluğu ve menuniyeti

Bizden Haberler

Post not found!