Hakkımızda

Firmamız, 2002 yılından bugüne (Ambalaj makinaları) bady sleeve makinaları, buhar tünelleri, elektrik tünelleri, emniyet bandı makinaları, konveyör ve otomasyon sistemleri, kurutma tünelleri üretmektedir. 2015 yılında Sleeve Makina ismini alarak faaliyetlerini profesyonel bir şekilde ve bu sektörde oldukça tecrübeli ekibiyle sürdürmektedir.
Sleeve Makina Sanayii kurulduğu günden bugüne kadar içinde bulunduğu sektörün gelişimini yakından takip etmiş, yeniliği ve girişimciliği öncelikli hedefleri arasında görmüştür. Oluşturduğu teknik alt yapısı, bilgi ve deneyimleriyle, kalite sağlamadaki yetenekleriyle sektörün gözdesi olmuştur.

Bilgi çağının tüm gereksinimlerini yakından takip eden firmamız, insan-merkezli bir felsefeyi önemsemektedir. Müşteri’nin gereksinimleri karşılanırken, güler yüz, mesleki tecrübe ve iş ahlakı göz önünde tutulmaktadır.

Hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kuramsal çalışmalarla kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilkemiz olarak görüyoruz. İnsanımızın ihtiyaçlarını karşılarken teknik bilgi ve deneyimlerimizi sonuna kadar kullanmaktayız.

Daha güzel yarınların inşa edilebilmesinin, birikimlerin paylaşılmasıyla daha kolay olacağına inanmaktayız.

   info@Sleevemak.com
   +90 541 250 78 69
   İkitelli OSB Mah. Aykosan Çarşı Blok Sk. 1 Ç 136 Merkez Köyü/Merkez Bucağı – Başakşehir/İSTANBUL

  İkitelli OSB Mah. Aykosan Çarşı Blok Sk. 1 /1/35 – İkitelli / İSTANBUL

Neden Sleevemak

Kaliteli ve gıdaya uygun hijyenik üretim 100%
Tecrübeli teknik ekip. 100%
Hızla gelişen teknolojiyi takip eden yeni dizaynlar. 100%
Müşteri dostluğu ve menuniyeti. 100%